Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

16 листопада 2016 року відбулося підсумкове засідання комісії з державної атестації Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради.

Пройшов І етап міських змагань з техніки пішохідного туризму.

Математику уже затем учить надо, что она ум в порядок приводит.
(М.В. Ломоносов)

11 листопада 2016 року учні п’ятих та шостих класів НВК №51 прийняли участь у міській Математичній конференції «За сторінками підручника».

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек пройшов успішно у нашому навчальному закладі. Він сприяв зростанню у наших дітей престижності читання як культурної цінності, заохоченню дітей до систематичного читання з метою постійного одержання нових знань власного успіху у майбутньому.

10 листопада 2016 р. на базі Херсонської наукової універсальної бібліотеки імені Олеся Гончара Херсонським було проведено відбірковий етап міського конкурсу «Юні екскурсоводи» серед навчальних закладів м. Херсона.

На початку листопада агітбригада учнів 7-Б класу разом з педагогом-організатором Стрілецькою Іриною Анатоліївною проводили заходи присвячені тижню екології: демонстрували плакати, оформляли стенди, перевіряли екологічні куточки класів.

10 листопада 2016 року відбувся 7-й міський конкурс майстрів художнього читання "Мова моя калинова",НВК№51 на цьому конкурсі представляли учениця 9-А класу Мєльгунова Ельвіра та учень 7-Б класу Ніконов Валентин.

11 листопада учні 7-х класів НВК №51 долучилися до урочистого відзначення Дня української письменності та мови .
Своїми виступами учні ще раз нагадали своїм ровесникам, що мова - це безцінний дар, який треба шанувати , як батька і матір, родину і батьківщину.

У рамках місячника здорового способу життя у НВК відбулась товариська гра у футбол між вчителями та старшокласниками, метою якою була пропаганда здорового способу життя. Вчителі на власному прикладі продемонстрували хорошу фізичну підготовку, гра завершилася перемогою педагогів 5-2.

8 листопада на базі Херсонської державної морської академії, відбулись міські змагання з морського багатоборства в кращих традиціях флоту, в дусі поваги, мужності, доблесті та героїзму моряків всіх поколінь.

На сайті 12 гостей та користувачі відсутні