Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування», - таку думку висловив про рідну мову видатний український письменник Панас Мирний.

Міський конкурс Шкільних постів цивільного захисту за програмою військово-патріотичної гри «Випробування-2017» проходив 23 лютого 2017 року на базі Херсонського Навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради. У конкурсі взяли участь 34 команди з 34 загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона.

23 лютого 2017 року в актовій залі НВК відбулася гра Брейн-ринг під назвою «Наша безпека».

Гра має на меті стимулювання пізнавальної діяльності учнів, вміння діяти в надзвичайних ситуаціях, приймати відповідальні рішення на основі набутих знань та власного досвіду. Розвивати мислення, мовлення, спостережливість, пам`ять, формувати комунікативну та життєву компетентності учнів. Виховувати відповідальне ставлення до власної безпеки.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови, свято української мови – одного з найцінніших надбань. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності.

Доброю традицією вже більше десяти років є проведення Благодійного ярмарку «Від серця до серця». Не випадково обрано дату проведення цього заходу – день Святого Валентина. 

На початку лютого до бібліотеки завітали учні 3-х класів. Вони запропонували провести урок позакласного читання у формі конкурсу читців.

26 січня 2017 року проведено міський конкурс шкільних санітарних постів за програмою військово-патріотичної гри-випробування – 2017. Команда вихованців гуртку "Школа безпеки" (Бабій Валерія, Білясов Денис, Соколова Анна, Кременецька Анна, Саутіна Анастасія, Якубовський Олександр) керівник Юрчук Ольга Дмитрівна, посіла ІІ місце.

27 січня у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі, було проведено урок-пам’яті, присвячений вшануванню Героїв Крут «На грані двох тисячоліть: чорніє хрест у білім полі...».

До уваги вчителів, учнів, батьків!

У бібліотечно-інформаційному центрі розпочато роботу з організації «Шкільної електронної бібліотеки», яка діє у локальній мережі нашого навчального закладу.

Ось і минули такі веселі дні народних свят. У перші дні після зимових канікул багато дітей відвідало шкільний бібліотечно-інформаційний центр, щоб одержати додаткову інформацію про давні традиції українського народу. У фонді шкільної бібліотеки налічується значна кількість різних цікавих книг з теми українського народознавства.

На сайті 20 гостей та користувачі відсутні