Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

 жовтня розпочався перший етап військово-патріотичної гри «Випробування-2018». У конкурсі «Знавців військової історії» взяли участь 36 команд міста Херсона у двох вікових групах. Навчально-виховний комплекс №51 під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича та Юрчук Ольги Дмитрівни представлений командою у молодшій віковій групі. До складу команди увійшли: Малиновська Вероніка (7-А), Левартовська Аліна (7-А), Махиня Ніка (7-А), Жиленкова Анастасія (6-Б), Комаров Микита (6-А), Халіманов Гліб (6-А).

Учні навчально-виховного комплексу №51 під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича та Сапоги Лариси Миколаївни взяли участь у відбіркових змаганнях зі спортивного орієнтування та з техніки спортивного туризму серед шкіл Корабельного району.

Коли ідеш на канікули, ПАМ'ЯТАЙ:

1. Про дозвіл гуляти лише у призначених для цього місцях: на ігрових майданчиках, біля будинків, школи, у скверах і парках.
2. Про суворе дотримання правил дорожнього руху, про поведінку у транспорті, при посадці і висадці із транспорту.

26 жовтня в Херсонському центрі дітей та юнацької творчості «Дивосвіт» відбувся районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», де наша учениця 8-Б класу Колеснік Анастасія розповіла два вірша «А на моїй землі іде війна…» невідомого автора і «Я - українка» О. Василенка та здобула перемогу, пройшовши до міського етапу конкурсу, який відбудеться в листопаді.

24 жовтня на базі Херсонської державної морської академії відбулися змагання з морського багатоборства серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона, з метою виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту, формування здорового способу життя та підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України.

З метою сприяння національно-патріотичному формуванню світогляду дітей, поширенню знань та інформації про Херсон та Херсонську область протягом 2017 року учні нашого навчального закладу активно готувались до краєзнавчих змагань у обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини».

20 жовтня в НВК ми особливо зустріли господиню Осінь, провели свято краси «Міс Осінь – 2017»

Вибори Президента шкільного самоврядування відбулися 20 жовтня 2017 року згідно зі статутом навчально-виховного комплексу №51 та положенням про шкільне самоврядування НВК № 51.

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та дня Захисника України у рамках національно-патріотичного виховання в НВК №51 для учнів перших класів було проведено виховний захід «Посвята в козачата». 

12 жовтня 2017 року напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України в Херсонському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня-колегіум» №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради у рамках міського семінару-практикуму вчителів історії «Формування національної свідомості в процесі пошукової роботи з історії рідного краю» відбулося відкриття національно-патріотичного куточку «Герої нескореного народу».

На сайті 74 гостей та користувачі відсутні