Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та дня Захисника України у рамках національно-патріотичного виховання в НВК №51 для учнів перших класів було проведено виховний захід «Посвята в козачата». 

12 жовтня 2017 року напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України в Херсонському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня-колегіум» №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради у рамках міського семінару-практикуму вчителів історії «Формування національної свідомості в процесі пошукової роботи з історії рідного краю» відбулося відкриття національно-патріотичного куточку «Герої нескореного народу».

Визначення професійного шляху дуже важливий момент у житті старшокласників. Щоб допомогти школярам правильно обрати свою майбутню професію 6 жовтня 2017 року спеціалісти Херсонського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний тренінг «Хто я в майбутньому?» для учнів 9-А класу, на якому в цікавій формі обговорювались  важливі питання стосовно вибору професійного шляху. 

У шкільному інформаційно-бібліотечному центрі пройшов тиждень краєзнавчої літератури. Розпочався він проведенням масових заходів у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі до святкування Дня міста.

27 вересня у всьому світі прийнято відзначати всесвітній день туризму.
Це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись зі щоденної буденної суєти в ліс, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Шкільна бібліотека насамперед покликана допомагати вчителям та учням у навчально-виховному процесі.
Тому на початку вересня для учнів 5-А класу у шкільному бібліотечно- інформаційному центрі було проведено два бібліотечних медіа-уроки: «Знайомство з книгою: структура та оформлення книжкового видання» та «Усе про все: довідкові видання у шкільній бібліотеці».

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

15 вересня учні 9-Б класу зустрілися з молодшим інспектором кінологічного центру ГУПН сержантом поліції з пошуку вибухових речовин та зброї Ткачуком Д.О. з метою профорієнтаційної роботи з учнями старших класів. Під час заходу службова собака продемонструвала навики пошуку вибухових речовин.


12 вересня на базі Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості під час конференції лідерів міста, відбулися вибори голови Міського учнівського парламенту відповідно до статуту та Положення про Міський учнівський парламент.

Наш навчальний заклад у серпні 2017 року одержав нові підручники для учнів 9-го класу.

На сайті 22 гостей та користувачі відсутні